![«ΜΕΓΑΛΕΣ ΩΡΕΣ» του Ανδρέα Κατσιγιάννη με τη Συμφωνική Ορχήστρα του Δήμου Βόλου](https://andreaskatsigiannis.gr/wp-content/uploads/2024/06/megales-ores-poster-final-01-768x1164.jpg)
«ΜΕΓΑΛΕΣ ΩΡΕΣ» του Ανδρέα Κατσιγιάννη με τη Συμφωνική Ορχήστρα του Δήμου Βόλου
«ΜΕΓΑΛΕΣ ΩΡΕΣ»του Ανδρέα Κατσιγιάννημε τη Συμφωνική Ορχήστρα του Δήμου Βόλου Συμμετέχουν:ΓλυκερίαΔημήτρης ΜπάσηςΑπόστολος ΜόσιοςΕλεάννα Βαρελά Ανοικτό Δημοτικό Θέατρο ΒόλουΠαρασκευή 21 Ιουνίου, ώρα 9:00 μ.μ. Ένα πολυδιάστατο μουσικό έργο,μία πολυπρόσωπη μουσική τριλογία, μια μεγάλη παραγωγή «Πως μοιάζουμε όλοι μες στο ΦωςΒουνά, στεριές